logo_texto
CALENDARIO DE REGATAS 2016

Versión para descargar:
Calendario 2016

- no title specified

Pista, ríos e maratón

 

mes

Data

Competición

Lugar

Categorías

Febreiro

6/2

Control 5000 m

Verducido

Cad, Jun, Sen, Vet

27/2

Campionato Galego inverno individual

Verducido

Cad, Jun, Sen, Vet

Marzo

5/3

Control 2000m (opcional)??

Verducido

Cad, Jun, Sen

12-13/3*

Campeonato España inverno

Sevilla

Cad, Jun, Sen, Vet

Abril

2-3/4

Campionato Galego inverno k2

Verducido

Cad, Jun, Sen, Vet

9-10/4*

Copa España 1000m

Trasona

Jun, Sen

9-10/4

Campeonato España Sprint Master

Trasona

Vet

16-17/4

Copa España media maratón

Alange-Mérida

Cad, Jun, Sen, Vet

Maio

14-15/5

Campeonato España Maratón

Banyoles

Cad?, Jun, Sen, Vet

21/5

Miño de Lugo

Lugo

Cad, Jun, Sen, Vet

28-29/5

Copa España 200m

Verducido

Jun, Sen

Xuño

5/6*

Memorial Carlos Fornos

As Pontes

Cad, Jun, Sen, Vet

11-12/6

II Copa España media maratón

Aranjuez

Cad, Jun, Sen, Vet

18/6

Miño Ourense

Ourense

Cad, Jun, Sen, Vet

19/6

Descenso do Umia

Rivadumia

Cad, Jun, Sen, Vet

25/6

Campeonato España k2-5000 Veterano

Villalcampo-Zamora

Vet

Xullo

8-9-10/7

Campeonato España Sprint Olimpico

Trasona

Jun, Sen

16-17/7

Campionato Galego Pista

Verducido

Jun, Sen

23-24/7

Campionato Galego Pista Cadete, inf

Verducido

Cad, inf

23/7

III Copa España Maratón

Bidasoa-Irún

Cad, Jun, Sen, Vet

Agosto

13/8

Miño de Tui

Tui

Cad, Jun, Sen, Vet

27/8

Campeonato Galego Pista vet

Verducido

Vet

Setembro

3/9

Eume

Pontedeume

Cad, Jun, Sen, Vet

10/9

Sil

O Barco de Valdeorras

Cad, Jun, Sen, vet

 

Liga provincial e promoción (benxamín, alevín, infantil e cadete)

Data

Competición

Lugar

Categorías

23-24/7

Campionato Galego Pista Cadete, inf

Verducido

Cad, inf

31/7

I provincial

Narón

benxamín, alevín, infantil e cadete

13/8

II provincial

Pontedeume

benxamín, alevín, infantil e cadete

28/8

III provincial

Xubias (A Coruña)

benxamín, alevín, infantil e cadete

Kayak-polo

 

Data

Torneo

Lugar

Liga

12-13/03

1ª Torneo 1ª división

Madrid

Nacional

9-10/4

2º Torneo 1ª división

Alaquas

Nacional

7-8/5

3º Torneo 1ª división

Ferrol

Nacional

4-5/6

4º Torneo 1ª división

Cstellón

Nacional

24-25/9

Campeonato de España

Madrid

-

 

aspontes
deputacion
huso29
deporte
amigus
galiorient
© Grupo Xuvenil | Ubicación | Aviso Legal |